Pracujte u nás

Front Desk Agent / Recepční

Naším úkolem je přinést radost z cestování úplně všem. A dobře fungující recepce k tomu patří. Když jste součástí značky Holiday Inn, jste víc než jen názvem pracovní pozice.

Koho hledáme?
Přátelské, příjemné kolegy, plné života, kteří vždy hledají způsoby, jak zpříjemnit každému hostovi jeho pobyt.
Zkušenosti z hotelového prostředí nejsou podmínkou. Kandidát by měl být týmový hráč s iniciativou a chutí poskytovat hostům maximální servis.

Požadujeme minimálně středoškolské vždělání.
Angličtina je samozřejmostí, jakýkoliv další jazyk je vítán.
Dostatečná flexibilita pro práci ve třísměnném provozu.
Ideálně práce na HPP, dle dohody jsou možné i kratší úvazky.

Na oplátku nabízíme:
Zajímavé platové ohodnocení, zázemí stabilní firmy, nadstandardní pracovní prostředí, kariéru v perspektivním oboru, možnost profesního růstu v rámci hotelového řetězce a unikátní tréninkové metody.

Volejte na tel. 543 122 020 nebo pošlete životopis na fom@hibrno.cz.

Poskytnuté údaje

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby společnost BRNO INN, a.s. zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů v rámci výběrového řízení a následně k uchování dat v databázi určené výhradně k vyhledávání vhodných uchazečů na volné pracovní pozice u společnosti, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Pokud nebudou vámi zaslané materiály požadovány zpět, po uplynutí doby budou skartovány/smazány.

Seznam pracovních míst

Přejít na začátek stránky