Hotel Holiday Inn Brno – konferenční prostory, kongresový sál, firemní večírky, catering, ubytování

Událost

Více

Jazz Fest Brno

Aktuality

Úprava nabídky stálého jídelního lístku restaurace Prominent

01 Led

Zúžená nabídka platí od 1. ledna 2020

Novoroční pozvánka ke stolu

27 Pro

Kuchařský tým si pro Vás připravil tradiční Novoroční menu

Grand Restaurant Festival

10 Pro

Od 15. ledna do 29. února 2020

Poklad Inků v Brně

01 Lis

Využijte ideální polohy hotelu a ubytujte se v těsné blízkosti konání výstavy.

Více

O hotelu

Vítejte v hotelu Holiday Inn Brno. Jsme čtyřhvězdičkový hotel s dlouholetou tradicí nacházející se v klidném okolí brněnského výstaviště nedaleko centra města Brna.

Zarezervujte si kvalitní ubytování v moderních pokojích, využívejte výhody spojené s členstvím v nejpopulárnějším hotelovém řetězci IHG nebo uspořádejte u nás meeting či konference, naše multifunkční kongresové prostory vám nabídnou vše potřebné včetně nejmodernější techniky.

Vychutnejte si populární snídaňový bufet v restauraci Brasserie, navštivte vyhlášenou zážitkovou restauraci Prominent s nejhezčí zahrádkou v Brně nebo si domluvte důležitou schůzku v klidném Lobby baru.

Zobrazit více

Více

Za celou dobu svého provozu přivítal více než milion hostů.

Hotel ležící nedaleko od centra města Brna s dobrou dopravní dostupností od dálnice D1 i od MHD, nabízí služby vysokého standardu: komfortní ubytování s nejlepší kvalitou spánku v Brně (pohodlné postele a matrace dle recenzí uživatelů Tripadvisor.com), luxusní ubytování v nejvyšším patře, vyhlášená restaurace Prominent s nejhezčí zahrádkou v Brně, Lobby bar – klidné místo pro obchodní jednání či pracovní schůzky, Salonky a kongresová hala – kompletní konferenční a kongresové služby na míru, klimatizované jednací místnosti s denním světlem vhodné pro semináře, workshopy, jednání, plesy, rauty, bankety, prezentace, konference, kongresy, road show.

Samozřejmostí je kvalitní a poctivá gastronomie vycházející z moravské pohostinnosti a tradiční regionální kuchyně.

Hotel také poskytuje kreativní catering pro akce konané v hotelu, v areálu brněnského výstaviště, v Brně i v okolí (např. na Masarykově okruhu, v Mahelově divadle, na Hvězdárně, v Technickém muzeu).

Pro odpočinek a regeneraci duše i těla jsou k dispozici wellness služby v RELAX ZONE na střeše hotelu s unikátním výhledem na pisárecké lesy i na areál výstaviště. MiniGym se stroji značky Pannata Sport, klasické i aroma masáže, sauna s venkovním ochlazováním a privátní vířívka.

Hosté se mohou občerstvit a načerpat nové síly v Lobby baru, který má širokou nabídku nápojů, podává prémiovou značku kávy, teplá jídla servíruje do nočních hodin, promítá zásadní sportovní přenosy a jako doplněk nabízí možnost využití billiardu a klasických šipek.

Restaurace Prominent, první front cooking restaurace ve městě Brně.

Nabízí zážitkovou gastronomii inspirovanou moravskou kuchyní. Každých 14 dní připravuje šéfkuchař Josef Dufek nové tématické business menu. V teplejších dnech je hostům k dispozici unikátní terasa, která se řadí mezi nejhezčí zahrádky v Brně.

 HotelStars

Konferenční prostory Brno.

Náš hotel nabízí také pronájem konferenčních prostor, které jsou vhodné pro konání seminářů, meetingů, konferencí, firemních prezentací, školení, firemních večírků, plesů nebo banketů, ale také mezinárodních kongresů.

Multifunkční kongresové centrum je vybaveno moderní audiovizuální technikou - rádi zajistíme i tlumočnické služby, catering a další kongresové služby či specifická přání pořadatelů.

Hotel Brno - Ubytování v Brně

Hotel Brno - Holiday Inn Brno Vám poskytuje komfortní ubytování v Brně v blízkosti areálu výstaviště s dobrou dostupností do centra. Pro odpočinek i regeneraci duše i těla Vám náš hotel nabízí unikátní RELAX ZONE na střeše hotelu s krásným výhledem na pisárecké lesy i areál výstaviště BVV Brno.

Komfortní ubytování v Brně s dobrou dostupností od dálnice D1 i od MHD je jeden z důvodů, proč se k nám hosté při návštěvě Brna vracejí.

Chystáte se navštívit Brno a hledáte hotel, který Vám nabídne luxusní ubytování s možností kvalitního odpočinku v klidové zóně v zeleni, s dobrou dopravní dostupností, na okraji centra města? Hotel Brno Holiday Inn je pro Vás to pravé ubytování v Brně.

Hotel Brno Holiday Inn nabízí

200 pokojů
2 kongresové sály
6 salonků
Restauraci Prominent
Lobby bar
MiniGYM, saunu, masáže, vířivku
bezpečné parkování

×

Přejít na začátek stránky