Holiday Inn Brno přivítal miliontého hosta

U brněnského výstaviště se udála mimořádná událost

Ve středu 1. června přesně v 18:56 hod. přivítal hotel Holiday Inn Brno svého miliontého ubytovaného hosta. Stala se jím paní Libuše Makovičková. Služby hotelu využívá pravidelně už několik let pro pořádání pracovních setkání svých kolegů. Velmi ráda se do této oázy klidu vrací. Byla velmi překvapena a mile potěšena, že právě ona se stala alespoň na chvilku celebritou a mohla být u překonání takového milníku. Svůj jubilejní pobyt si užila v nejlepším apartmá hotelu.

Trvalo to 23 let, než stálice brněnského hotelnictví dosáhla tak významné mety. Od samého počátku patří mezi špičku hotelů v regionu. Často udával trend kudy se hotelnictví má ubírat.

Díky příslušnosti ke značce Holiday Inn a moravské pohostinnosti přináší na brněnský trh profesionalitu, přátelský přístup a zároveň neočekávatelné využití moderních technologií.

“…vůbec nás nenapadlo, že tak rychle pokoříme tuto úžasnou metu.”

Jak říká generální ředitelka hotelu:

„Když jsme před 3 lety oslavovaly 20 výročí hotelu, vůbec nás nenapadlo, že tak rychle pokoříme tuto úžasnou metu. Díky za to patří samozřejmě našich zákazníkům ale také zaměstnancům hotelu, kteří dělají maximum proto, aby se každý host u nás cítil jako doma. Mnozí zaměstnanci, takové to zdravé jádro, pracují v hotelu od jeho otevření. Jsou pro hosty, ale i pro mladší kolegy určitou jistotou a oporou.“

Beatrice Vojtková General Manager

A co obnáší péče o milion hostů?

Známé osobnosti v Holiday Inn Brno

  • 2014
  • 22.02.2006
  • 2004

Přejít na začátek stránky