Hotel Holiday Inn Brno – ubytování, konference v sousedství výstaviště Brno

Aktuality

Čekáme na miliontého hosta ....

26 Kvě

... zkuste štěstí a ubytujte se u nás.

IHG Rewards Club je úspěšný

25 Kvě

Věrnostní program našeho řetězce získal další ocenění

Více

O hotelu

Vítáme vás na oficiálních stránkách hotelu Holiday Inn Brno. Hotel zařazený dle Oficiální klasifikace ubytovacích zařízení v ČR (Hotelstars.cz) do kategorie čtyřhvězdičkový hotel Superior se nachází v sousedství brněnského výstaviště (Veletrhy Brno, a.s., BVV).

Zobrazit více

Více

Za celou dobu svého provozu přivítal téměř milion spokojených hostů.

Hotelový komplex ležící nedaleko od centra města Brna s dobrou dopravní dostupností od dálnice D1 i od MHD, nabízí služby vysokého standardu: komfortní ubytování s nejlepšími kvalitou spánku v Brně (pohodlné postele a matrace dle recenzí uživatelů Tripadvisor.com), luxusní ubytování v nejvyšším patře, nekuřácká restaurace Prominent s dětským menu, Lobby bar – klidné místo pro obchodní jednání či pracovní schůzky, Salonky a kongresová hala – kompletní konferenční a kongresové služby na míru, klimatizované jednací místnosti (salonek, sál, Business Suite) s denním světlem vhodné pro semináře, workshopy, jednání, plesy, rauty, bankety, prezentace, konference, kongresy, road show.

Samozřejmostí je kvalitní a poctivá gastronomie vycházející z moravské pohostinnosti a tradiční regionální kuchyně.

Hotel také poskytuje kreativní catering pro akce konané v hotelu, v areálu brněnského výstaviště, v Brně i v okolí (např. na Masarykově okruhu, v Mahelově divadle, ve Hvězdárně, na zámku Slavkov).

Pro odpočinek a regeneraci duše i těla jsou k dispozici na střeše hotelu welness služby v RELAX ZONE s unikátním výhledem na pisárecké lesy i na areál výstaviště. MiniGym se stroji značky Pannata Sport, klasické i aroma masáže, sauna s venkovním ochlazováním.

Hosté se mohou občerstvit a načerpat nové síly v Lobby baru, který má širokou nabídku nápojů, podává prémiovou značku kávy, teplá jídla servíruje do nočních hodin, promítá zásadní sportovní přenosy a jako doplněk nabízí možnost využití billiardu a klasických šipek.

Restaurace Prominent, první front cooking restaurace ve městě Brně.

Nabízí zážitkovou gastronomii inspirovanou moravskou kuchyní. Každých 14 dní připravuje šéfkuchař Josef Dufek nové tématické business menu.

 

 

Konferenční prostory Brno.

Náš hotel nabízí také pronájem konferenčních prostor, které jsou vhodné pro konání seminářů, videokonferencí, firemních prezentací, školení, firemních večírků, plesů nebo banketů, ale také mezinárodních kongresů.

Konferenční prostory jsou vybaveny kongresovou technikou, zajistíme i tlumočnické služby, catering a další kongresové služby či specifické požadavky pořadatelů.

Hotel Brno - Ubytování v Brně

Hotel Brno - Holiday Inn Brno Vám poskytuje komfortní ubytování v Brně v blízkosti areálu výstaviště s dobrou dostupností do centra. Pro odpočinek i regeneraci duše i těla Vám náš hotel nabízí unikátní RELAX ZONE na střeše hotelu s krásným výhledem na pisárecké lesy i areál výstaviště BVV Brno.

Komfortní ubytování v Brně s dobrou dostupností od dálnice D1 i od MHD je jeden z důvodů, proč se k nám hosté při návštěvě Brna vracejí.

Chystáte se navšítvit Brno a hledáte hotel, který Vám nabídne luxusní ubytování s možností kvalitního odpočinku v klidnové zóně v zeleni, dobrou dopravní dostupností, na okraji centra města? Hotel Brno Holiday Inn je pro Vás to pravé ubytování v Brně.

Hotel Brno Holiday Inn nabízí

200 dvoulůžkových pokojů
2 kongresové sály
6 salonků
Restauraci Prominent
Lobby bar
MiniGYM, saunu, masáže, vířivku
bezpečné parkování

×

Přejít na začátek stránky